Apie mus

WWW.WORKSTYLE.LT - tai elektroninė PREMIUM klasės darbo drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvė, įkurta UAB "Sabelijos prekyba".

CARHARTT, HELLY HANSEN - rinkoje gerai žinomi prekės ženklai.

Mūsų atrinktas asortimentas - tik aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino ir itin praktiškas Jūsų darbui!

Visą turimą asortimentą taip pat galite apžiūrėti mūsų parduotuvėje SABELIJOS PREKYBA Kaune, Savanorių pr. 435A.

 

     1889m. JAV sukurta CARHARTT - legendinio patvarumo darbo ir laisvalaikio apranga. Įkvėpta ir išbandyta karinės pramonės. CARHARTT darbo apranga yra ypatingai atspari dėvėjimui, puikaus dizaino ir daug stilingesnė nei įprasti darbo drabužiai.

CARHARTT firminis ženklas, tai laiko patikrintas kokybės garantas – puikiai žinomas dėl tvirtos gaminių konstrukcijos, novatoriško dizaino, patvarumo ir komforto balanso. Hamilton Carhartt įkurtas prekinis ženklas jau daugiau nei šimtmetį sėkmingai gyvuoja tam, kad kurtų aukščiausios kokybės aprangą ne tik darbui, bet ir laisvalaikiui. 

     Helly Hansen buvo įkurta Norvegijoje 1877 m. Kapitonas Helly Jueall Hansen su žmona ieškojo būdų kaip pagaminti atsparius drėgmei drabužius jūreiviams. Jie pradėjo gaminti aprangą, naudodami linų sėmenų aliejų. Nuo jo audinys tapdavo minkštas, atsparus drėgmei. Taip prasidėjo sėkminga, inovacijų pilna Helly Hansen istorija.

Helly Hansen gamina aukščiausios kokybės, kvėpuojančius, neperšlampamus darbužius, skirtus jūreiviams, slidininkams ir statybininkams. Per daugelį gyvavimo metų Helly Hansen pelnė profesionalų pasitikėjimą.