Prekės ženklai

ALBATROS - Pirmaujantis Vokietijos inovacijų prekės ženklas, jau daugiau nei 40 metų siūlantis našią apsauginę avalynę, darbo bei lauko aprangą. Visus gaminius projektuoja ir kuria tarptautinė ekspertų komanda - gamyboje naudojamos naujausios technologijos bei kuriami nauji komponentai, kurie gaminius paverčia unikaliais. Produktų kūrimo ir gamybos procesų metu, siekiant užtikrinti aukštą kokybę, bendradarbiaujama su mokslinių tyrimų centrais ir universitetais. ALBATROS nuolat tobulina gaminių kokybę, patogumą, funkcionalumą ir dizainą. ALBATROS pagrindinis tikslas - padėti profesionalams sėkmingai įveikti kasdienio darbo iššūkius.


AVENTO - Tai vienas iš SCHREUDERS SPORT prekinių ženklų. Nyderlandų kompanija SCHREUDERS SPORT įsikūrė 1918 metais, pradėdama prekiauti sporto prekėmis ir pačiūžomis. Šiuo metu įmonė daugiausia dėmesio skiria sporto, lauko ir laisvalaikio gaminiams.
AVENTO - prekinis ženklas pasižymintis aukštos kokybės gaminiais skirtais dėvėti tiek sporto, tiek aktyvaus darbo metu. Naudojamos įvairios technologijos, tokios kaip DROP NEEDLE, termo rūbuose garantuoja puikias termoreguliacines savybes, greitą drėgmės pasiskirstymą ir išgarinimą.BIRKENSTOCK - Prekės ženklas, kurio ištakos siekia 1774 metus, kai Johannas Adamas Birkenstokas vienos iš Vokietijos bažnyčių archyvuose buvo įvardintas kaip "dailidė ir batsiuvys". Po daugiau nei 100 metų avalynės meistras Konradas Birkenstokas pradeda gaminti ir pardavinėti lanksčius vidpadžius, vėliau sukuria ir pirmąją profiliuotą arkos atramą. Šiandien BIRKENSTOCK gaminiai gaminami Vokietijoje esančiose nuosavose gamyklose, kuriose atliekama daug rankų darbo - kiekvienas sandalas pereina 17 darbo etapų. Uždarų modelių gaminys pareikalauja gerokai daugiau nei 100 aukštos kvalifikacijos specialisto rankų judesių - ši avalynė gaminama Portugalijoje esančiose dirbtuvėse pagal šimtmečių senumo rankų darbo tradicijos principus. BIRKENSTOCK avalynė parduodama daugiau nei 100 pasaulio šalių. Visos gaminiuose naudojamos žaliavos yra iš tvarių gamtos išteklių, o gamybos procese laikomasi Vokietijos ir Europos etinės, socialinės bei aplinkosauginės atsakomybės standartų. Šios tradicijos, kokybė bei meistriškumas yra tai, kuo BIRKENSTOCK išsiskiria nuo pat 1774-ųjų.


 

CARHARTT - Amerikiečių drabužių prekinis ženklas įkurtas 1889 metais, pasižymintis kokybe ir ilgaamžiškumu. CARHARTT prekinis ženklas, tai laiko patikrintas kokybės garantas – puikiai žinomas dėl tvirtos gaminių konstrukcijos, novatoriško dizaino, patvarumo ir komforto balanso. Šiandien CARHARTT prekės ženklas sėkmingai auga ir vienija daugiau nei 2.000 darbuotojų Detroite, Kentukyje ir Tenesyje. Šį prekinį ženklą klientai renkasi ne tik kaip kokybišką darbo aprangą, bet kaip ir stilingą laisvalaikio rūbą.FRISTADS - Įmonė įkurta 1925 metais Švedijoje, nuo 2021 metų priklausanti HULTAFORS GROUP, vienai didžiausių įmonių grupei Europoje, tiekiančiai asmenines apsaugos priemones. Naudodami novatoriškas medžiagas ir gamybos procesus FRISTADS kuria išskirtinius, aukšto kokybes, sertifikuotus darbo rūbus apimančius beveik visas pramones šakas. Įmonė parduoda gaminius daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių. FRISTADS daug dėmėsio skiria tvarumui ir ekologijai. Piirmoji įmonė pasaulyje, išmatavusi drabužių gamybos poveikį aplinkai. Jų tiksas iki 2030 metų savo įmonėje sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją 50 procentų.HELLY HANSEN - Norvegų prekinis ženklas, įkurtas 1877 metais bei išgarsėjęs apranga, kuri pasižymi puikiomis apsaugos savybėmis ekstremalių oro sąlygų metu. Visi HELLY HANSEN darbo drabužiai yra pagaminti ir išbandyti laikantis aukštų vartotojų keliamų standartų. HELLY HANSEN buvo vieni iš pirmųjų drabužių gamintojų, kurie 1920 metais į kolekciją įtraukė plastikines detales. Pirmoji nauja technologija sukurta drabužių linija vadinosi Linox, o vėliau sekė ir Helox. Nuolatinis prekinio ženklo tobulėjimas ir įvairių technologijų pritaikymas gaminiuose padėjo šiam prekiniam ženklui išgarsėti visame pasaulyje.
HELLY HANSEN WORK WEAR - aprangos bei avalynės linija orientuotą į dirbantį žmogų. Gamyboje pritaikomos tos pačios technologijos kaip ir profesionalaus sporto aprangoje, avalynėje leidžia gamintojui sukurti kokybišką ir ilgaamžį darbo rūbą.PUMA SAFETY - 2002 metais Vokietijoje įsteigtas prekės ženklas, kurio apsauginės avalynės asortimentą formuoja gamintojas ISM bendradarbiaudamas su sportinės avalynės prekės ženklu PUMA. Visus gaminius projektuoja ir kuria tarptautinė ekspertų komanda - gamyboje naudojamos naujausios technologijos bei kuriami nauji komponentai, kurie gaminius paverčia unikaliais. Derindama novatorišką dizainą, pažangias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas PUMA SAFETY siūlo išskirtinę apsaugą ir komfortą dirbantiems sunkiomis sąlygomis - statybose, sandėliuose ar pramonėje. Produktų kūrimo ir gamybos procesų metu, siekiant užtikrinti aukštą kokybę, bendradarbiaujama su mokslinių tyrimų centrais ir universitetais. PUMA SAFETY laikomas vienu sparčiausiai augančių apsauginės avalynės prekės ženklų pasaulyje.