Dydžių lentelė Birkenstock


Dėl detalesnės dydžių pagalbos aplankykite Birkenstock puslapyje: https://www.birkenstock.com/nl-en/things-to-know/fit-guide/


          EU sizes and measurements (in mm)

SizeWidthLengthWidth
FromToFromTo
35Narrow2212258184
Regular2212258589
36Narrow2262308386
Regular2262308791
37Narrow2312408489
Regular2312409098
38Narrow2412458691
Regular24124592100
39Narrow2462508893
Regular24625094102
40Narrow2512609095
Regular25126096104
41Narrow2612659196
Regular26126597105
42Narrow2662709397
Regular26627098107
43Narrow27128095100
Regular271280101109
44Narrow28128597102
Regular281285103111
45Narrow28629099104
Regular286290105113
46Narrow291300101106
Regular291300107115
47Narrow301305103108
Regular301305109117
48Narrow306310105110
Regular306310111119
49Narrow311320107112
Regular311320113121
50Narrow321325109114
Regular321325115123